FapelloStars
musclepapila
musclepapila

onlyfans

Day in the life. Hustled sales tonight. Can’t quite afford t..

Day in the life. Hustled sales tonight. Can’t quite afford to buy in bulk right now. Income is from gym training & OF. What you see will last me one day. 5 food meals. One post workout shake total 6 meals each day. The mustard, bbq sauce, yogurt & olive oil will roughly last 5 days. Multiply this x 7 days = $420-$500 a week on food just from the grocery store and what I cook at home. Not including the daily protein powder carb powder creatine supplement and vitamins (omegas vitamin d multivitamins ) which i go through monthly. So spending $2000 a month on food alone not including supplements & not including the costs of gear. Bodybuilding and the muscle y’all love ain’t cheap! I'm partially posting this so you know why i ask for tips directly to me on the options that are on my instgram or twitter so i get all the funds immediately instead of 20 % taken out and a week later for them to hold on to your tip money and finally pay me here. I need the money right now to grow! If you have questions about this message me on IG💪😉

Day in the life. Hustled sales tonight. Can’t quite afford t..

Related Creators