






happy march!!!! you have until 3/10 to grab my February weigh ins and measurement update video! Tis $25. You can grab them separately for a cheaper price toooo! Just the weigh ins would be $15, just the measurements is also $15! 🖤 excited to get grubbing in March. We’re gonna do a 2-4 liter bloat soon! Also ice cream and a whole all butter loaf cake stuffing. I may reprise the 24 taco challenge again if someone sponsors it….but yeah! Happy March, thanks for being here 🍀